[1.8.8-1.19][BedWars] xChmurka.pl

IP: xChmurka.pl
Wersja: 1.8.8-1.19 (zalecane: 1.8.8, 1.12.2)
Discord: xChmurka.pl - Jedyny taki serwer BedWars!

Dołączając do gry rodzisz się na jednej z czterech wysp. Poza czterema wyspami graczy masz do dyspozycji 4 wyspy z diamentami i jedną (środkową) z generatorem szmaragdów. Za te surowce możesz ulepszyć swój ekwipunek.
Twoim zadaniem jest zniszczyć łóżka przeciwników i ich zabić. Jeśli przeciwnik posiada łóżko, po śmierci odrodzi się. Wygrywa ta drużyna, która wyeliminuje pozostałe. Rozgrywka trwa od kilku, do nawet kilkudziesięciu minut.
Każda Twoja gra, zwycięstwo oraz zabójstwo jest nagradzane - otrzymujesz punkty EXP, które zamieniają się w poziomy. Jest to wyznacznik Twojego doświadczenia w grze na xChmurka. Aby zdobyć więcej EXP’a możesz realizować dostępne na spawnie Questy.

Kadra serwera
Serwer posiada doświadczoną i wykwalifikowaną administrację - wieloletnich graczy BedWars. Zgłoszenia rozpatrywane są niemalże natychmiastowo, a samo założenie tzw. “ticketu” jest dziecinnie proste - wystarczy kliknąć przycisk na naszym Discordzie. W ten sposób rozwiązaliśmy prawie 4000 problemów!
W skład administracji wchodzą:
Właściciel: CBS
Admin: helczyk
Admin: h3zquu
Developer: Senwi
Moderacja: oKxyuu, PodkopiaczeQ, TegoTu
, _Ukochany

Rangi premium
Podobnie jak na większości serwerów, u nas również dostępne są płatne rangi i usługi. Za prawdziwe pieniądze można uzyskać rangę VIP, MVP oraz MVP+. W ofercie posiadamy również zdjęcie blokady z gracza (unban), zmianę nicku, oraz ustawienie jego niestandardowego koloru. Nie istnieje jednak system P2W, za złotówki można zakupić jedynie dodatki kosmetyczne. Rangi premium wyróżnią Cię wśród innych graczy, ale nie ułatwią Ci rozgrywki!