[1.13.2] Boxcraft - Klasyczny serwer z nutką nowości!

Boxcraft to serwer survival nastawiony na spokojną, przyjazną oraz sprawiedliwą rozgrywkę. Na serwerze znajdziesz parę dodatków urozmaicających rozgrywkę oraz swobodę w budowaniu, czy podróżowaniu. Możesz grać samemu lub z przyjaciółmi, budując wielkie budowle, czy próbując przetrwać na niezamieszkanych terenach.

Na serwerze nie znajdziesz ułatwiającej rozgrywkę teleportacji za pomocą komend. /tpa, /spawn i inne tego typu psują rozgrywkę, dlatego się ich pozbyliśmy. Dodaliśmy też nowe warianty szkieletów i zombie, które są mocniejsze od swoich zwykłych odpowiedników.

Aby rozgrywka się nie znudziła, dodaliśmy nowe przedmioty oraz rośliny znane z SlimeFun’a oraz dodatków do niego. Możesz też tworzyć napoje alkohole (zakaz sprzedaży niepełnoletnim!), sklepy, meble dające efekty wizualne. Dodatkowo drzewa otrzymały grawitację (uwarzaj na głowę!), co przyspiesza jego pozyskiwanie.

Grając na serwerze mógłbyś również zauważyć, że biomy oraz rzeki są porozmieszczane inaczej niż w normalnej grze. Jest tak dlatego, że używamy niestandardowej mapy (wygląd biomów zostaje taki sam jak w mc), która była wzorowana na mapie Polski. Jest to szczególnie widoczne na dynmapie, na którą zalecamy wejść.

Adres serwera: Boxcraft.ga
Wersja: 1.14.4, lub w ostateczności starsze*
Strona: https://boxcraft.ga
Discord: https://discord.gg/cd33yhv
Wiki: https://wiki.boxcraft.ga
Forum: https://patbox.ml/t/boxcraft

*Używaj jedynie kiedy masz problem z zalecaną/natywną.

2lajki

Grałem kilka godzin na serwerze i mogę go serdecznie polecić. Autor tematu dba o szczegóły na serwerze. :slight_smile: Najbardziej podoba mi się system nawodnienia postaci, który pasuje do tego typu serwerów. Powodzenia w prowadzeniu projektu.

1lajk

Serwer został w końcu zaktualizowany do wersji 1.13.2 :tada:

https://patbox.ml/d/12-lista-zmian-serwera-boxcraft/12

1lajk

Serwer został zaktualizowany do wersji 1.14.2!

1lajk