[1.13.2] Boxcraft - Klasyczny serwer z nutką nowości!

Boxcraft to mała, hobbystyczna sieć serwerów Minecraft, stworzona jako chęć wkładu w społeczność Minecrafta. Naszym głównym i najbardziej dopieczonym trybem jest Survival, jednak też pracujemy nad innymi trybami. Dodatkowo nie znajdziesz tutaj Pay to Win, setek płatnych rang (jedynie 1/2 wizualne), czy setek niekompetentnej administracji. Staramy się też trzymać nasze serwery na w miarę najnowszej wersji gry (1.14.4 lub 1.12.2). Nasz serwer jest też zabezpieczony przed kradzieżą kont Minecraft Premium, dzięki czemu gracze mający legalną kopię gry nie muszą się martwić, że ktoś zajmie ich nick.

Survival to jeden z najlepszych trybów dla długotrwałej rozgrywki. Był on początkiem naszego serwera. Znajdziesz tutaj wiele dodatków i zmian względem czystego Minecrafta. Cześć z nich była związana z dostosowaniem trybu do gry wieloosobowej (działki, ekonomia, dynmapa). Są one najmniej widoczne, ale bardzo ważne. Reszta zmian ma na celu urozmaicenie gry. Bardziej znane dodatki takie jak Slimefun, który pozwala na tworzenie wielu nowych przedmiotów, Brewery pozwalające na tworzenie napoi z efektami, meble oraz grawitacja drzew mocno rozwijają i polepszają rozgrywkę. Dodatkowo od jakiegoś czasu zaczynamy tworzyć własne, takie jak nowe potwory, przedmioty, osiągnięcia, czy zadania. Ten serwer będzie idealny dla każdego, który lubi spokojną, ale rozbudowaną rozgrywkę. Wejdź tutaj i sam zobacz.

PvE jest dość mało spotykanym trybem, ale znalazł u nas miejsce. Jeśli chciałbyś kiedyś po prostu potłuc się z zombiakami to powinieneś tutaj zajrzeć. Znajdziesz tutaj system levelowania, bossy oraz parę alternatywnych aren. Na pewno ci się spodoba. Pamiętaj jednak, że ten serwer jest cały czas w fazie Alphy.

Anarchia Alternatywna to serwer dość trudny i wymagający. Nie jest to kolejny typowy Survival z Gildiami! Nie ma tutaj żadnego regulaminu i żadnej administracji. Panuje totalna Anarchia (brak zasad). Na serwerze znajdziesz system gildii, do której założenia wymagane jest jajko smoka, które możemy stworzyć za pomocy specjalnego craftingu. Mamy ustawiony poziom trudności na trudny oraz dodane swoje warianty mobów. Opuszczone kopalnie u nas są bardzo niebezpieczne ze względu na specjalne warianty mobów w nich występujące. Gracz ma dostęp do /tpa, /home i /spawn. Jednak wszystkie wymienione komendy są oczywiście ograniczone czasowo i należy odczekać 6 sekund przed teleportacją.

Adres: boxcraft.eu
Wersja: Zalecana 1.14.4 i minimalna 1.9*
NonPremium: Tak**
Strona: https://boxcraft.eu
Discord: https://boxcraft.eu/discord

*Wersje starsze od 1.14 mogą mieć mniejsze lub większe problemy z działaniem na naszych serwerach.
** Niektóre nicki mogą nie działać, z powodu ochrony kont premium.

2 polubienia

Grałem kilka godzin na serwerze i mogę go serdecznie polecić. Autor tematu dba o szczegóły na serwerze. :slight_smile: Najbardziej podoba mi się system nawodnienia postaci, który pasuje do tego typu serwerów. Powodzenia w prowadzeniu projektu.

1 polubienie

Serwer został w końcu zaktualizowany do wersji 1.13.2 :tada:

https://patbox.ml/d/12-lista-zmian-serwera-boxcraft/12

1 polubienie

Serwer został zaktualizowany do wersji 1.14.2!

https://boxcraft.ga/2019/06/19/Aktualizacja-1.6.0/

1 polubienie

Serwer dalej stoi? Chętnie bym wpadł i zobaczył.