[1.16 - 1.17] Voxele.pl

1

Voxele zrzeszają społeczność - głównie graczy, ale jesteśmy otwarci również na osoby, które w nic nie grają i chcą spędzić miło czas.
W tym momencie w głównej mierze skupiamy się na tworzeniu sieci serwerów do gry Minecraft na najnowszej wersji - 1.16.5.
Serwer działa nieprzerwanie od kwietnia 2020 roku. Na serwerze w rekordowym momencie było nawet 80 osób online.

Pomimo, że niektóre z naszych trybów mają nowe edycję to staramy się zachowywać stare mapy oraz na bieżąco robimy kopie zapasowe aktualnych tak żeby w razie problemów nie ucierpiały budowle graczy.

Oprócz serwera Minecraft posiadamy własne forum, które istnieje już od prawie dwóch lat.

IP serwera: voxele.pl
Strona internetowa: https://voxele.pl

1

Aktualnie na serwerze trwa III edycja od 18 lutego. Można spotkać na niej dużo rzeczy, których nie spotkacie na innych serwerach. Mamy ciekawe podejście do tworzenia rozgrywki i staramy się wychodzić krok na przód przed konkurencją i zastanawiać się co nowego możemy dla Was zrobić. Zamiast kopiować to co można spotkać na innych serwerach.

1

Pupile pomimo tego, że fajnie wyglądają są również ciekawym urozmaiceniem rozgrywki. Oprócz wizualnego aspektu część z pupili ma również unikalne efekty, które mogą pomóc w kopaniu, biciu się z innymi lub przemierzaniu szybciej świata.

1

Na zdjęciu widać 13 pupili, które można było do tej pory spotkać na serwerze. Oprócz nich jest także pupil smoka, który może wypaść po zabiciu smoka w endzie, który odradza się w każdą sobotę o godzinie 18:00.

1

Wraz z postępem edycji kiedy gracze powszechniej zaczną ich używać - będziemy dodawać kolejne, być może ciekawsze pupile.

1

Po śmierci każdego gracza pojawia się w miejscu śmierci nagrobek, w którym znajdują się przedmioty graczy. Dostęp do wyjmowania przedmiotów ma każdy.

1

Aktualnie na serwerze jest dostępny tylko jeden domyślny wygląd nagrobków. Jednak w tym momencie mamy pomysły na kilka fajnych nagrobków, które zostaną wprowadzone do gry w bardziej spokojnym czasie.

1

Dla graczy, którzy są zaawansowanymi graczami, które wszystkie podstawowe przedmioty zdobędą w krótkim czasie mamy system rankingów, które dają możliwość konkurowania o podium w kilku kategoriach, a są nimi: ilość przegranego czasu w grze, ilość zdobytych punktów podczas pvp, największa liczba pieniędzy lub wykopanie największej ilości bloków.

Każdy znajdzie dla siebie coś w czym będzie dobry.

1

Gracze oprócz zarabienia pieniędzy ze sprzedawania przedmiotów w sklepie lub na rynku graczy. Mają możliwość wykonywania zadań dziennych, za które otrzymują niemałe pieniądze. Dziennie mają możliwość do wykonywania trzech zadań dziennych.

1

Gracze, którzy zdobędą wszystko co jest domyślnie dostępne w Minecrafcie mają możliwość zaklinania swoich przedmiotów unikalnymi i rzadko spotykanymi zaklęciami na innych serwerach. Zaklęcia są zbalansowane na tyle, aby nie dawało to bardzo dużej przewagi w grze, a było jedynie dodatkiem, a może nam pomóc w kopaniu lub pvp.

1

Zaklinać przedmioty tymi zaklęciami można na spawnie serwera. W specjalnym stole do zaklęć. Jest tam wypisana lista wszystkich zaklęć, które możemy spotkać, opis ich działania oraz szanse jakie mamy na wypadnięcie konkretnego zaklęcia.

1

Te dodatkowe zaklęcia łatwo jest rozróżnić od standardowych zaklęć w grze, bo wyświetlają się pod innymi zaklęciami oraz niektóre z nich są dodatkowo wyróżnione kolorem.


1

Creative działa na wersji 1.16.5, kiedy potrzebujesz przetestować swoje mechanizmy lub budowle jest to idealne miejsce do tego. Możesz też pochwalić się swoimi umiejętnościami budowlanymi przed innymi graczami bez potrzeby zdobywania surowców. Dodatkowo możesz wykazywać się w organizowanych eventach przez administrację, za które dostaniesz nagrody - nie tylko na trybie creative, ale też na survivalu.

Event Wielkanocny na serwerze creative

Wszystkie osoby chcące spróbować swoich sił zachęcam do wzięcia udziału w evencie budowlanym na naszym serwerze creative, więcej informacji w filmie:

Event wielkanocny na serwerze survival

Zapraszam wszystkich do udziału w evencie na serwerze. Wydarzenie na prawdę przyjemne, a dodatkowo możecie zdobyć unikalne przedmioty i pupile!

31 lipca o godzinie 18:00 odbędzie się czwarta edycja serwera survival.
Bardzo wszystkich zapraszamy, bo pojawią się na niej nowości.