Counter-Strike 2: Jak grać za darmo, gdzie pobrać i czego się spodziewać

Counter-Strike jest jedną z najpopularniejszych gier typu first-person shooter na świecie, a jej sequel, Counter-Strike 2, był bardzo oczekiwany przez społeczność graczy. Jednak ograniczona liczba testów beta sprawiła, że wielu graczy zastanawia się, jak mogą wziąć udział w akcji testowania gry na nowym silniku Source 2.

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli jesteś jednym ze szczęśliwie wybranych graczy do beta testów, masz do dyspozycji dwie opcje. Po pierwsze, możesz grać na serwerach oficjalnych, które działają pod kontrolą Valve. Wielu twórców treści zgłosiło jednak problemy z serwerami Valve, więc jeśli chcesz w pełni wykorzystać beta testy, możesz skorzystać z serwerów społeczności z listy serwerów Counter-Strike 2 - playbase.pro.

Jeśli jednak nie masz dostępu do bety, nie martw się. Według Valve, mniej niż 5% graczy CS:GO ma dostęp do bety, ale obiecują, że z czasem baza graczy zostanie poszerzona o kilka fal. Więc to tylko kwestia czasu, zanim będziesz mógł dołączyć do akcji. Istnieje jednak możliwość na przetestowanie gry w rozgrywce na boty lub serwerach społeczności bez czekania na udział w beta testach.

Jak pobrać Counter-Strike 2 bez czekania?

  1. Przejdź do linku https://cdn.dropfile.host/cs2/cs2.zip i rozpakuj pobrany plik .zip
  2. Uruchom grę przechodząc do ścieżki \game\bin\win64 i klikając dwukrotnie w cs2.exe. Należy wspomnieć również o tym, że nie będziesz mógł grać na oficjalnych serwerach za pomocą tej metody. Niektóre funkcje związane z siecią mogą również nie działać poprawnie.
  3. Po uruchomieniu gry rozpocznij nową rozgrywkę lokalną lub uruchom konsolę developerską (~) i połącz się z serwerami społeczności za pomocą polecenia connect ADRES_SERWERA.

Nowy silnik Source 2

Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w Counter-Strike 2 jest nowy silnik, który obiecuje zapewnić jeszcze bardziej wciągające i realistyczne wrażenia z gry. Gra zawiera również nowe skórki i bronie, które były bardzo oczekiwane przez fanów.

Skiny z CS:GO w CS 2

Ale co z skinami? Czy zostaną one przeniesione z CS:GO do CS2? W tej chwili nie jest jasne, co stanie się ze skórkami w Counter-Strike 2. Valve nie podało żadnych oficjalnych informacji na ten temat, więc gracze będą musieli poczekać i zobaczyć.

Ogólnie rzecz biorąc, premiera Counter-Strike 2 jest planowana na lato 2023 roku, więc gracze mogą spodziewać się więcej informacji, gdy będziemy zbliżać się do daty premiery. W międzyczasie, jeśli masz szczęście mieć dostęp do bety, ciesz się grą i dostarczaj cennych opinii, które pomogą uczynić grę jeszcze lepszą dla wszystkich.