Craftable.PL - projekt sieci serwerów Minecraft

Witaj, od ponad 2 tygodni tworzę projekt sieci serwerów. Jest to duży projekt na dużą skalę,

w trakcie tworzenia jest 10 trybów (+ 2 minigry). Poniżej je wymieniam.

Creative, CaveBlock, SkyBlock, HardCore, Survival, RPG, MiniGry (Villager Defense i BedWarsy), Prison, ChestPVP oraz RealLife.

Wszystkie tryby będą na wersję 1.8.9-1.15.1 (pewnie 1.16 też bo dojdzie w tym czasie).

W związku z ilością trybów i potrzebowanymi pieniędzmi na lepszy start serwera (jeśli nie znajdę sponsorów to i tak będzie wszystko to co ma być, mam pieniądze ) poszukuję dość dużej ilości Administracji na wszystkie tryby + Opiekuni na niektóre tryby (opiekun zajmuje się administracją/podaniami itd.). Od razu mówię, że nie szukam Programistów. Po za administracją poszukuję też sponsorów, o których już mówiłem, nie znajdę to i tak będzie wszystko. Sponsorzy otrzymają rangę na Discordzie oraz serwerze. Otrzymają też % z zarobków danych trybów (max 1 dla zwykłego Sponsora, max 3 dla Sponsora+ - sponsor wybiera, które tryby - musi być ten tryb wolny!), procenty z zarobków będą różne, im większy Twój wkład tym więcej zarobków, maksymalnie 60-70% z zarobków danych trybów. Minimalny wkład Sponsora to 20zł (PSC, PayPal, Przelew), minimalny wkład Sponsora+ to 60zł. Oczekujemy tych pieniędzy co miesiąc, jeśli Sponsor zrezygnuje nie otrzyma już potem % z zarobków danych trybów. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego projektu, możesz też dołączyć jako nasz przyszły Gracz To serdecznie Cię zapraszamy na naszego Discorda, link poniżej Wam daję.

invite.ovh/craftable

Zapraszamy też na naszego ts3 - ts3.craftable.pl
Już niedługo też będzie dostępna nasza strona i aplikacja :slight_smile:

PS. Poszukujemy też partnerów.

1 polubienie

Discord został totalnie zmieniony.
W piątek o godzinie 18:00 odbędzie się start jednego z trybów - ChestPVP będzie on aż do startu naszej całej sieci. ChestPVP będzie w piątek o godzinie 18:00 pod IP: craftable.pl oraz najlepiej polecam wejść z wersji 1.12.2! :wink:

Odświeżam. Discord otrzymał kolejne zmiany.

Zdecydowaliśmy, iż będzie też tryb Parkour!

Odświeżam. Poszukujemy Opiekuna na tryb Parkour.

Dodatkowo znaleźliśmy osobę, która zaproponowała nam zrobienie dość fajnego FreeBuilda, zgodziliśmy się na to. Będzie on w stylu: Serwer FreeBuild od MineCity.pl - zapowiedz! - YouTube

(ta osoba była Moderatorem tego serwera z filmu i Właściciel tego serwera pozwolił mu kontynuować.