Knights - świat wiecznej walki, rywalizacji i zadań czeka na Ciebie! Dołącz już dziś i podbij świat Knights

knights

LINKI:

Strona: https://www.knights.pl
Mój ref: KNIGHTS.pl - Darmowa gra internetowa
Facebook: Knights.pl

Słowem wstępu chciałbym zaprosić was do pełnego niebezpieczeństw świata Knights. Jest to tekstowo-obrazkowa, turowa gra MMO w przeglądarce, która pojęcie nudy odsyła w zapomnienie.

Jedyna w swoim rodzaju gra, która oferuje wysoce rozbudowane systemy walk, rywalizacji, rzemiosła oraz wiele innych od zdobywania poziomów przez walki na arenie aż do wojen między wrogimi gildiami.
Poniższa prezentacja przedstawia większość elementów gry, które Cię zaskoczą i pochłoną na bardo długie godziny.
Na początek przedstawię kilka zagadnień w formie wprowadzenia do gry. Zapraszam do lektury!



















Krótko omówiliśmy sobie podstawowe zagadnienia w grze, czas na lokacje które są dość ciekawe oraz warte odwiedzenia w świecie Knights!





Jak widać lokacje są interesujące oraz warte odwiedzenia. Czas na elementy rywalizacji!




Poznałeś już formy rywalizacji, w których gracze walczą o honor, reputację i sławę.
Jak odbywa się handel między graczami, czym jest czarny rynek? Może chciałbyś zagrać w kości stawiając złoto lub przedmioty - odwiedź Zieloną Traszkę!



Tytuł to wyznacznik Twoich możliwości oraz potęgi w świecie Knights.

Jeden z najważniejszych elementów gry to Król świata Knights!

Praca, surowce oraz ulepszanie swojego wyposażenia to podstawa rzemiosła w świecie Knights…



Każdy rycerz powinien mieć swojego małego pomocnika w walce, hoduj swojego własnego potworka oraz zdobywaj więcej doświadczenia!

Czas na gildie w Knights





Informacje dodatkowe:





LINKI:

Strona: https://www.knights.pl
Mój ref: KNIGHTS.pl - Darmowa gra internetowa

Facebook: Knights.pl

Zalecam utworzyć swoją postać na najnowszym drugim świecie gry (S2).

Jeśli już zalogujesz się do gry napisz wiadomość do mnie: Mucha88 (ID: 19643), oraz powiadom mnie o tym, że jesteś z MPCFORUM a otrzymasz 100 Magicznych Monet lub 250,000,000,000 sztuk złota w prezencie!

[/center]