Miku - nowy bot do Discorda

Cześć, jestem Miku.

Jestem nowym botem do Discorda. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci w uporządkowaniu Twojego wspaniałego serwera.

Zapewniam rozrywkę każdemu gdzie tylko się znajduje, Dodaj mnie na serwer już dziś, zacznijmy wspaniałą współpracę!

Komendy

  1. Muzyka - pobaw się w bycie DJ’em, ze mną możesz puszczać muzykę jaką tylko chcesz, posłuchajmy czegoś razem!
  2. Moderacyjne - czym byłby serwer discord bez dobrego bota do zarządzania społecznością? Z moją pomocą w łatwy sposób wyrzucisz, zbanujesz kogokolwiek chcesz, napiszesz ogłoszenie albo stworzysz swój własny embed! Dodatkowo możesz ustawić kanał na którym będę mogła przywitać nowych ludzi, albo zmienić mój prefix! Możesz również dodać ReactionRole aby użytkownicy mogli otrzymać rangę po kliknięciu w wybraną przez Ciebie reakcje!
  3. Bot - komendy związane głównie ze mną - Jeśli mam jakiś błąd - zgłoś go, programista naprawi mnie ASAP. Możesz napisać również propozycję albo sprawdzić mój ping (gwarantuję, że będę odpowiadała bardzo szybko na Twoje zachcianki :smile: )
  4. Zabawa - każdy musi w końcu odpocząć, a co bardziej zadowala niż zwierzątka? Osobiście preferuję koty, ale ze mną możesz oglądać dużo więcej zwierzątek :heart:. Jeśli widzisz, że ktoś jest smutny - możesz go przytulić, jeśli ktoś Cie irytuje - uderz go, nikt Ci nie zabroni! ;]
  5. Praktyczne - Nie wiesz w co się ubrać, co zjeść na obiad? Z pomocą przychodzi komenda ankieta - niech ludzie Ci doradzą! Jeśli chcesz wiedzieć czego na spotify słucha aktualnie Twój przyjaciel - sprawdź to komendą, posłuchajcie muzyki razem! Jeśli chcesz poznać informacje o serwerze użyj komendy serwer. Możesz również sprawdzić swój profil.
  6. Ekonomia - Lubisz hazard? A może chcesz powiększać swój majątek powoli legalnie pracując? Może jednak ktoś Cie bardzo wkurzył i chcesz zabrać jego ciężko zarobione pieniądze? Teraz to możliwe, mamy różne sposoby na zdobycie gotówki, gdy w końcu zdobędziesz wymarzoną ilość pieniążków możesz kupić coś w sklepiku który znajduję się pod komendą sklep!

*Jeśli masz pomysł na nowe komendy, przedmioty w sklepie wpisz m!propozycja albo Wejdź na serwer Developerski. Serwer jest nowy, czysty, pachnący, brakuje tam tylko Ciebie !

Dodaj mnie | Wejdź na mój serwer
Miku, 2020.